ANOVO partnerem ZTE dla napraw urządzeń Livebox w Polsce

June 3, 2013 4:55 pm

ANOVO ma przyjemność poinformować, że zostało wybrane, wyłącznym partnerem ZTE dla napraw urządzeń Livebox w Polsce. Wybór poprzedzony był skomplikowanym i rygorystycznym procesem przetargowym.

ANOVO bazując na swoich globalnych doświadczeniach w zakresie napraw gwarancyjnych i wymiany układów BGA, dostarczy na potrzeby tego kontraktu przy współpracy z ZTE i Operatorem, efektywne rozwiązanie dla napraw masowych.

Pan Fu Hongtao – Poland After-sales Service Manager, ZTE o rozpoczętej współpracy powiedział: “Lokalne oczekiwania i wymagania w Polsce sprawiły, że ten projekt był szczególnie skomplikowany. ZTE otrzymało od ANOVO dobrą współpracę, zaufanie i profesjonalizm, które pomogły rozwiązać wszystkie początkowe problemy wdrożeniowe, umożliwiając  rozpoczęcie procesu naprawy. To przyjemność pracować z tym zespołem”.

Przygotowanie operacji rozpoczęto w lutym 2013 r. i będzie skutkować  naprawą i / lub testowaniem  ponad 40 000 urządzeń rocznie.

“ANOVO jest zaszczycone możliwością współpracy z ZTE przy naprawach Livebox w Polsce. Ten kontrakt pokazuje skuteczność współpracy między naszymi globalnymi  i lokalnymi zespołami przy  dostarczaniu innowacyjnych i efektywnych kosztowo rozwiązań serwisowych dla naszych klientów. Spodziewamy się dalszego rozwoju współpracy z ZTE Poland” powiedział Bartosz Kostrzewa, Dyrektor Generalny ANOVO Polska.

- Koniec -

Kontakt:
W celu uzyskania dalszych informacji prosimy o kontakt: Mel Root, Group Marketing Manager, ANOVO Email: mroot@anovo.com

 O ANOVO: ANOVO jest europejskim liderem w dziedzinie zrównoważonego zarządzania cyklem życia dla elektroniki użytkowej. Grupa oferuje naprawy i rozwiązania logistyczne dla firm i osób prywatnych, obejmujących telefony, komputery, dekoderów STB, konsoli do gier, e-czytniki, urządzenia GPS, ekrany dotykowe itp. ANOVO pozwala na wydłużenie cyklu życia produktów high-tech, zwiększenia ich wartości i ograniczenia ich wpływu na środowisko naturalne. Na tej podstawie, co roku, ANOVO oferuje drugie życie dla ponad 20 milionów produktów. W celu uzyskania dalszych informacji, proszę odwiedzić naszą stronę internetową www.anovo.com

Berlegungen zu einer didaktik des bilingualen sachfachunterrichts in praxis https://schreib-essay.com/ des neusprachlichen unterrichts auf dem weg zu einer bilingualen sachfachdidaktik.

Categorised in: Blog